Loading...

Baterie i deszczownice prysznicowe

Panele prysznicowe sprzed dekady to już obecnie przeżytek. Rynek opanowały już deszczownice prysznicowe, które cieszą się ogromną popularnością wśród klientów. Deszczownice zostały tak zaprojektowane i skonstruowane, aby zapewniać doznania do złudzenia przypominające kąpiel w naturze, jak pod naturalnym strumieniem deszczu. Deszczownica umieszczana jest nad głową użytkownika, zaś w ścianę wmontowywany jest jedynie panel odpowiadający za sterowanie wodą. Na rynku obecne są najprzeróżniejsze rodzaje deszczownic, stąd też klienci mogą mieć trudność z wyborem idealnej deszczownicy dla siebie.

Zestawy prysznicowe z deszczownicą

Zestawy prysznicowe z deszczownicą to oczywiście rodzaj baterii prysznicowej, gdzie zamiast tradycyjnej rączki prysznicowej znajdziesz duży talerz. Cały system można zamontować podtynkowo, na ścianie bądź na suficie. Talerz w postaci deszczownicy zapewni szeroki strumień wody.

Deszczownice kwadratowe

Deszczownice kwadratowe są jednymi z najczęściej wybieranych, ze względu na swój uniwersalny kształt, który idealnie da się wkomponować w każdego rodzaju aranżacje i wnętrza. Dostępne są różne warianty tego modelu. Można dostosować je nie tylko pod względem wielkości, ale i kształtu. Deszczownice kwadratowe z pewnością wprowadzą nowoczesny styl do Twojej łazienki.

Deszczownice podtynkowe

Deszczownice podtynkowe, to również dość często wybierana opcja. Wyróżnia się ona tym, że część instalacji jest ukryta w ścianie. Zapewnia to dodatkowy efekt wizualny, a także dodaje przestrzeni w kabinie prysznicowej. Jest to szczególnie korzystne przy małych łazienkach i kabinach prysznicowych. Warto pamiętać, że decydując się na deszczownicę podtynkową trzeba przygotować odpowiednio instalację, najlepiej jeśli decydujemy się na nią już na etapie prac budowlanych, gdyż w przypadku przeróbek trzeba liczyć się ze sporymi utrudnieniami.

© Sklep Internetowy E-Hydrauliczny.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone.